Digiturk Servisi Abone Merkezi

 Antakya Digiturk Bayi, Digiturk Antakya Servis Abone Merkezi

 

 

Antakya Digiturk Bayi, Digiturk Antakya Servis Abone Merkezi indirimli kampanya fırsatları ile Digiturk, Lig Tv ve İnternet Peketleri keyfini birlikte yaşamaya başlayın.

 

 Digiturk Antakya Servis randevu sistemi ile çalışmamaktadır. Antakya Digiturk Bayi Digiturk, Lig Tv, İnternet paket kampanya fırsatları kurulum, montaj, üyelik, servis  randevularınızı 0212 551 74 74  numaralı telefonu arayarak alabilirsiniz. 

 

Antakya Digiturk Bayi, Digiturk Antakya Servis Abone Merkezi

 

 

 Antakya Digiturk Bayi Servis Abone Merkezi kampanya avantajları ile Digiturk Lig Tv Paketlerine abone olmak için Digiturk Antakyaservis çağrı merkezi müşteri hizmetlerini  veya Digiturk Antakya bayi üyelik merkezi Müşteri Temsilcilerini aramanız veya Digiturk Antakya online iletişim çağrı istek formunu doldurmanız yeterlidir.

 

Antakya Digiturk Bayi Abone Merkezi:  


 0212 551 74 74

 

 
Digiturk Antakya Servis Abone Merkezi Müşteri Temsilcisi    :
 
 
 
   0546 775 73 73

 

 

Antakya Digiturk Bayi, Digiturk Antakya Servis Abone Merkezi online işlemler

 

 

 Antakya Digiturk Bayi, Antakya Digiturk Servis Abone Merkezi online işlemler ile hemen abonelik fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için online üyelik formunu doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Lig Tv, Digiturk İnternet Paketleri Yeni Kampanya Fırsatları ile alakalı Soru ve sorunlarınız için digiturk@digi-turk.net adresimizi kullanarak Digiturk Antakya Abone Merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.digi-turk.net Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır